Соратник Порошенко запевнив, що приватизацію Центренерго не гальмують

Приватизація 13.08.2016 / автор:
Соратник Порошенко запевнив, що приватизацію Центренерго не гальмують

Народний депутат з фракції БПП і один з найближчих соратників президента Ігор Кононенко спростовує звинувачення в затягуванні конкурсу з приватизації державної компанії “Центренерго”.

Про це він сказав в інтерв’ю виданню “Фокус”.

“Давайте оперувати фактами, а не голослівними звинуваченнями, які проплачені олігархами, що не одержали доступу до “Центренерго” і можливості заробляти на цьому активі”, – сказав нардеп, відповідаючи на питання про те, що він робить для прискорення процесу приватизації.

“За моєю ініціативою ще восени минулого року в профільний парламентський комітет внесли законопроект про недопущення банкрутства “Центреенерго”. Законопроект провалили зусиллями фракцій Самопомочі і Батьківщини. Ось це факти”, – заявив Кононенко.

“Цієї весни, коли розглядали законопроект про недопущення банкрутства “Укргідроенерго”, з голосу БПП була внесена поправка, і туди була включена “Центренерго”. Це знову ж факт”, – додав він.

Кононенко також заявив, що в своїх заявах постійно висловлюється за приватизацію державних активів.

“Розмови, мовляв, давайте почекаємо, зараз війна і через 3-5 років це буде коштувати дорожче – це безвідповідальна позиція. Не будуть ці активи коштувати дорожче”, – упевнений депутат.

Раніше ЗМІ повідомляли, що депутат від БПП Сергій Тригубенко, якого називають людиною Кононенка, контролює “Центренерго” і шахту Краснолиманська.

Як відомо, Фонд державного майна переніс приватизацію ПАТ “Центренерго” на 2017 рік.

Раніше, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив, що вартість енергогенерувальної компанії “Центренерго” за останні п’ять років знизилася уп’ятеро – до 200 млн доларів, подальше затягування її приватизації недоцільне.