Командування Нацгвардії вирішило вивести полк «Азов» з Маріуполя

Суспільство 27.08.2016 / автор:
Командування Нацгвардії вирішило вивести полк «Азов» з Маріуполя

Згідно з наказом командування Нацгвардії, полк “Азов” виводять з Маріуполя.

Про це повідомила прес-служба полку.

“За наказом командування Національної гвардії України, частиною якої є ОЗСП АЗОВ 10 днів тому частина підрозділу була виведена в Запорізьку область для виконання абсолютно непритаманних завдань для спецпідрозділу. Командування НГУ не придумало нічого кращого, як поставити бійців Азова чергувати на недіючих блокпостах та спостережних пунктах поза зоною АТО”, – йдеться в заяві.

Відзначається, що наказ на вихід “Азова” із зони АТО надійшов незадовго до святкування Дня Незалежності.

“Можливо, це робиться для того, щоб бійці Азову не заважали владі та проросійськи налаштованому командуванню НГУ здавати позиції і цілі міста”, – вважають в “Азові”.