Генеральний штаб Збройних сил України схвалив можливість використання базових станцій 3G в Запоріжжі. Про це повідомив виконавчий директор Українського державного центру радіочастот (УДЦР) Вадим Гулько, передає ПромПолітІнформ.
“Сьогодні ми отримали погодження Генерального штабу Збройних сил України на використання базових станцій 3G в Запоріжжі”, – написав топ-менеджер держпідприємства у себе в Facebook.
За його словами, УДЦР зробить все можливе, щоб українські мобільні оператори вже сьогодні змогли отримати необхідні висновки і дозволи на розгортання своєї мережі 3G в цьому місті.