Генеральний штаб схвалив можливість використання базових станцій 3G в Запоріжжі

Зв'язок та IT 17.11.2016 / автор:
Генеральний штаб схвалив можливість використання базових станцій 3G в Запоріжжі

Генеральний штаб Збройних сил України схвалив можливість використання базових станцій 3G в Запоріжжі. Про це повідомив виконавчий директор Українського державного центру радіочастот (УДЦР) Вадим Гулько, передає ПромПолітІнформ.

“Сьогодні ми отримали погодження Генерального штабу Збройних сил України на використання базових станцій 3G в Запоріжжі”, – написав топ-менеджер держпідприємства у себе в Facebook.

За його словами, УДЦР зробить все можливе, щоб українські мобільні оператори вже сьогодні змогли отримати необхідні висновки і дозволи на розгортання своєї мережі 3G в цьому місті.