Співробітники Одеського НПЗ за допомогою встановлених на прохідній підприємства камер зафіксували, як нафтопродукти ночами вивозять за допомогою вантажівок невідомі люди в масках.
Про це повідомляється в прес-службі підприємства, передає ПромПолітІнформ.
«Завдяки камерам було зафіксовано, як вночі невідомі в балаклавах вивозять цистернами нафтопродукти, незважаючи на кримінальне провадження, яке забороняє будь-якої вивезення нафтопродуктів з Одеського НПЗ. Тепер з метою ухилення від контролю несанкціонований вивіз відбувається в темний час доби», – йдеться в повідомленні.
У прес-службі підкреслюють, що вивозяться нафтопродукти ніхто не зважує і не реєструє, тобто ніякого обліку вивозиться майна НПЗ немає.