З Одеського НПЗ ночами вивозять паливо

Нафта та газ 23.01.2017 / автор:
З Одеського НПЗ ночами вивозять паливо

Співробітники Одеського НПЗ за допомогою встановлених на прохідній підприємства камер зафіксували, як нафтопродукти ночами вивозять за допомогою вантажівок невідомі люди в масках.

Про це повідомляється в прес-службі підприємства, передає ПромПолітІнформ.

«Завдяки камерам було зафіксовано, як вночі невідомі в балаклавах вивозять цистернами нафтопродукти, незважаючи на кримінальне провадження, яке забороняє будь-якої вивезення нафтопродуктів з Одеського НПЗ. Тепер з метою ухилення від контролю несанкціонований вивіз відбувається в темний час доби», – йдеться в повідомленні.

У прес-службі підкреслюють, що вивозяться нафтопродукти ніхто не зважує і не реєструє, тобто ніякого обліку вивозиться майна НПЗ немає.