Російська сторона має інформацію про евакуацію місцевих жителів з Донецька.
Про це повідомив постійний представник України в ООН Володимир Єльченко на засіданні Радбезу.
«Є інформація про евакуацію цивільних осіб в Донецьку, яку ми вважаємо підготовкою до подальшої провокації. Те, як це сталося в серпні 2008 року, коли Росія готувалася напасти на Грузію», – сказав постпред.
Єльченко закликав Кремль припинити постачати бойовикам зброю і дотримуватися мінських домовленостей.
Також, в мережі з’явилася інформація, що бойовики оголосили тривогу. Вони сказали місцевим жителям заряджати телефони, приготувати документи, гроші, воду, продукти і медикаменти.