У сквері між вулицями Верхній Вал, 24 та Нижній Вал, 23 відкрили точку безкоштовного гарячого харчування для пенсіонерів.
Про це на своїй сторінці в «Фейсбуці» розповів бізнесмен Гарік Корогодський, передає ПромПолітІнформ.
Він зазначив, що відкрили точку небайдужі жителі Подолу.
«Кожен день ми будемо роздавати суп і пиріжок – кожному пенсіонерові, незалежно від його місця проживання», – написав Корогодський.
Точка буде працювати щодня, крім понеділків, з 13:00 до 15:00.
Так само він додав, що гастрономічну підтримку пенсіонерам вже надали три столичних ресторану.
«Ми з радістю приймемо допомогу і інших сусідніх ресторанів (закріпимо за вами 1 день в тиждень) і волонтерів. Нам дуже потрібні люди, хоча б на 1 день – розклеїти оголошення», – написав Корогодський.
Отримати гаряче харчування пенсіонери можуть неподалік від метро «Контрактова площа»