У Києві для пенсіонерів запрацювала точка безкоштовного харчування

Суспільство 13.03.2017 / автор:
У Києві для пенсіонерів запрацювала точка безкоштовного харчування

У сквері між вулицями Верхній Вал, 24 та Нижній Вал, 23 відкрили точку безкоштовного гарячого харчування для пенсіонерів.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбуці» розповів бізнесмен Гарік Корогодський, передає ПромПолітІнформ.

Він зазначив, що відкрили точку небайдужі жителі Подолу.

«Кожен день ми будемо роздавати суп і пиріжок – кожному пенсіонерові, незалежно від його місця проживання», – написав Корогодський.

Точка буде працювати щодня, крім понеділків, з 13:00 до 15:00.

Так само він додав, що гастрономічну підтримку пенсіонерам вже надали три столичних ресторану.

«Ми з радістю приймемо допомогу і інших сусідніх ресторанів (закріпимо за вами 1 день в тиждень) і волонтерів. Нам дуже потрібні люди, хоча б на 1 день – розклеїти оголошення», – написав Корогодський.

Отримати гаряче харчування пенсіонери можуть неподалік від метро «Контрактова площа»