26 березня 2017 року атомними станціями вироблено 250,22 млн кВт-год електроенергії.
Про це сьогодні повідомила прес-служба НАЕК «Енергоатом», передає ПромПолітІнформ.
За повідомленні оператора українських атомних станцій, в понеділок, 27 березня, на АЕС України в роботі 13 з 15 енергоблоків.
«На енергоблоці №3 Запорізької АЕС – сорокові доба середнього планового ремонту. На енергоблоці №3 Рівненської АЕС проводиться поточний ремонт відповідно до узгодженої заявки з 11 березня по 1 квітня 2017 року. Диспетчерські графіки генерації становлять: для ЗАЕС – 4 900 МВт, РАЕС – 1 650 МВт, ЮУАЕС – 2 315 МВт, ХАЕС – 2 020 МВт», – поінформували в НАЕК.
В «Енергоатомі» також додають, що балансові обмеження станом на 6:00 27 березня 2017 р становили 195 МВт.
«Унаслідок балансового обмеження за минулу добу атомні станції України недопроізвеслі 11,32 млн кВт-год електроенергії. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на промислових майданчиках АЕС – у межах норми», – повідомили в компанії.
Нагадаємо, в січні 2017 року українські АЕС виробляли в добу в середньому 258,69 млн кВт-год електроенергії.