«Укрпошта» відновила прийом комунальних платежів без комісії

Зв'язок та IT 17.05.2017 / автор:
«Укрпошта» відновила прийом комунальних платежів без комісії

Компанія буде приймати квитанції на оплату без перерв на обід

ПАТ «Укрпошта» та КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» підписали угоду про співпрацю на взаємовигідних умовах.

Як повідомляє прес-служба підприємства, відтепер кияни зможуть оплачувати всі комунальні послуги у відділеннях «Укрпошти» без комісії.

Як відомо, в січні 2017 року, ПАТ «Укрпошта» тимчасово призупинила прийом комунальних платежів у зв’язку з нерентабельністю.