Компанія буде приймати квитанції на оплату без перерв на обід
ПАТ «Укрпошта» та КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» підписали угоду про співпрацю на взаємовигідних умовах.
Як повідомляє прес-служба підприємства, відтепер кияни зможуть оплачувати всі комунальні послуги у відділеннях «Укрпошти» без комісії.
Як відомо, в січні 2017 року, ПАТ «Укрпошта» тимчасово призупинила прийом комунальних платежів у зв’язку з нерентабельністю.