Установка в будинку лічильника тепла і індивідуального теплового пункту (ІТП) дозволяє знизити рахунки за опалення на 30%.
Про це сьогодні повідомили у прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон), передає ПромПолітІнформ.
«Практика показує, що за рахунок енергоефективних заходів можна досягти значно менших комунальних платежів. Наприклад, установка лічильника тепла і ІТП дозволяє знизити платежі домоволодіння за опалення на 30%, а це – близько 400 грн з кожної квартири щомісяця», – цитує Зубко прес-служба.
Він підкреслив, що після установки лічильника споживач буде отримувати рахунки тільки за реально спожиті ресурси, а не за встановленими показниками і нормативам.
«Облік дозволить контролювати енергоспоживання, стимулювати до економного використання тепла і води, енергоефективності. І так буде впливати на зменшення комунальних платежів», – сказав Зубко.