Державне підприємство Антонов зацікавлене у використанні аеродрому в Гостомелі для обслуговування лоукост-авіакомпаній.
Про це повідомляється на сторінці держпідприємства в Facebook, передає ПромПолітІнформ.
У компанії відзначили, що вже створена робоча група з підготовки бізнес-плану по використанню аеродрому Київ-Антонов, смт. Гостомель, для обслуговування лоукост-авіакомпаній.
«Цей аеродром сертифікований за першою категорією ICAO, може приймати і відправляти повітряні судна цілодобово протягом всього року. В даний час аеропорт використовується як порт для вантажних літаків і проведення льотних випробувань. Розвиток його інфраструктури в напрямку забезпечення обслуговування пасажирів стане у нагоді не тільки для аеропорту, але і для регіону в цілому. Одним з важливих чинників стане створення нових робочих місць», – сказано в повідомленні.