Україна планує залучити інвестиції Данського інвестиційного фонду для країн, що розвиваються в проекти «чистої» енергетики.
Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, передає ПромПолітІнформ.
Як повідомляється, частину коштів планується направити на здійснення другого етапу спільного проекту «Українсько-датський енергетичний центр».
За словами глави агентства Сергія Савчука, Данія є однією з передових країн у використанні поновлюваних джерел енергії.
Тому досвід цієї країни найбільш підходить Україні для вивчення з метою модернізації енергосистеми.