чиста енергетика
Україна зміцнить співпрацю з Данією у «чистій» енергетиці
У Данії відбулася зустріч української делегації на чолі з міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом з міністром енергетики, комунальних послуг та клімату Данії Ларсом Лиллехольтом та в. о. генерального директора Данської енергетичного агентства
