В Україну вирушив ще один балкер з ПАР

Енергетика 12.10.2017 / автор:
В Україну вирушив ще один балкер з ПАР

Сьомий балкер з вугіллям з ПАР відправився в Україні, повідомляється на сторінці ДТЕК в Фейсбук.

«Уже сьомий балкер відправився в Україну, щоб привезти дефіцитне вугілля для вітчизняної енергетики. Тепер відразу два судна везуть по 75 000 тон антрациту для теплоелектростанцій», – сказано в повідомленні.

Наступний балкер очікується в порту «Південний» в кінці наступного тижня, зазначили в ДТЕК.