Київська міська рада продовжила договір з АТ «Київгаз» і ВАТ «Акціонерна компанія « Київводоканал» з умовою доопрацювання, угоди будуть розроблені до 30 квітня 2018 року, повідомили в Київській міській державній адміністрації.
«Київська міська рада прийняла рішення про продовження договорів з Відкритим акціонерним товариством «Київгаз» і Відкритим акціонерним товариством «Акціонерна компанія “Київводоканал” з умовою доопрацювання», – йдеться в повідомленні на сайті мерії.
Заступник голови КМДА Петро Пантелєєв уточнив, що продовження угод доцільно з позиції безперебійного надання житлово-комунальних послуг, проте сама суть і ідеологія документів істотно допрацьовується. Рішення передбачає, що нові угоди з підприємствами будуть розроблені до 30 квітня 2018 року, однак підхід до формування умов цих договорів в корені змінений, що має відображати позиції міської громади і інтереси споживачів послуг.
