Укртрансгаз почав продавати сонячну електроенергію

Новини компаній 22.01.2018 / автор:
Укртрансгаз почав продавати сонячну електроенергію

Оператор української газотранспортної системи компанія Укртрансгаз вперше почала продавати «зелену енергію» зі своєї сонячної електростанції в енергоринок України.

Про це повідомила прес-служба компанії на своїй сторінці в Facebook, передає ПромПолітІнформ.

«Це відбулося. Перша сонячна електростанція (СЕС) Укртрансгазу почала віддавати вироблену електроенергію в енергоринок України за «зеленим тарифом», – йдеться в повідомленні компанії.

Сонячна електростанція побудована на даху виробниц цеху філії Укргазтехз’язок в місті Боярка (Київська область).

Вона має потужність 300 кіловат, була запущена в експлуатацію на початку 2017 року.

З 1 грудня станція почала поставляти електроенергію в енергетичну систему України – через держпідприємство Енергоринок.

«За попередніми розрахунками, найбільшу кількість енергії – 55 МВт/год – вона може призвести в липні, а найменшу – 6,2 МВт/год – в грудні», – уточнили в Укртрансгазі.

Всього очікується, що станція з 1 140 сонячних панелей буде генерувати 400 МВт/год електроенергії на рік.

«Цього обсягу вистачить, наприклад, щоб забезпечити електроенергією протягом року сучасну 24-поверхову «свічку», – відзначають в компанії.

26850402_640876712702915_6613061854020076798_o