Одеський припортовий завод запустив виробництво після тримісячного простою.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник директора підприємства Микола Щуриков, передає ПромПолітІнформ.
«Сьогодні почали запуск ОПЗ. ТОВ “Всеукраїнська Енерго Компанія” виконала свої зобов’язання з постачання газу для запуску і зробила передоплату за роботу заводу з переробки», – написав Щуриков.
Він нагадав, що завод буде працювати за принципом давальницької схеми. Основні зобов’язання давальца – одноразово забезпечити до 3 млн куб. м. газу для запуску виробництва та щомісяця до 60 млн.куб.м газу як давальницької сировини.
Планується ввести в експлуатацію один агрегат з виробництва аміаку і два агрегати з виробництва карбаміду.