Одеський припортовий завод запустив виробництво

Промисловий потенціал 30.01.2018 / автор:
Одеський припортовий завод запустив виробництво

Одеський припортовий завод запустив виробництво після тримісячного простою.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник директора підприємства Микола Щуриков, передає ПромПолітІнформ.

«Сьогодні почали запуск ОПЗ. ТОВ “Всеукраїнська Енерго Компанія” виконала свої зобов’язання з постачання газу для запуску і зробила передоплату за роботу заводу з переробки», – написав Щуриков.

Він нагадав, що завод буде працювати за принципом давальницької схеми. Основні зобов’язання давальца – одноразово забезпечити до 3 млн куб. м. газу для запуску виробництва та щомісяця до 60 млн.куб.м газу як давальницької сировини.

Планується ввести в експлуатацію один агрегат з виробництва аміаку і два агрегати з виробництва карбаміду.