мають право експортувати на ринок ЄС тваринницьку продукцію. Про це заявила заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева в ході IV Національного експортного форуму, повідомляє AgroPortal, передає портал ПромПолітІнформ.
«Ми є нової європейської та світової суперсилою на аграрних і харчових ринках. Україна щорічно експортує більше 40 млн т зернових. Такими темпами ми увійдемо в ТОП-3 країн-лідерів агроекспорту, потіснивши Німеччину », – сказала Ольга Трофімцева.