Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон про Антикорупційний суд. Про це повідомляє прес-служба ВР у Twitter, передає портал ПромПолітІнформ.
Підписання відбулось під час брифінгу в рамках Міжпарламентської асамблеї “Україна-Грузія-Молдова”.
«Тепер Петро Порошенко має два тижні на підписання цього законопроекту та подання, відповідно до вимог законодавства, технічного закону про створення Вищого Антикорупційного суду. Якщо вірити обіцянкам очільника держави, то затягувань не буде і наступного сесійного тижня, який розпочнеться 19 червня ми матимемо всі необхідні законодавчі механізми для запуску суду.»- написав Парубій на сторінці у ФБ.