Компанія “ДТЕК Нафтогаз” має плани до 2022 року, збільшити видобуток газу з 1,6 млрд кубометрів в 2018 році до двох млрд кубометрів. Як стверджує гендиректор компанії Максим Тимченко, в перебігу декількох років можливо досягти такого прогрессу повідомляє УРА-Інформ передає портал ПромПолітІнформ.
ДТЕК планує брати участь в майбутніх аукціонах Держгеонадр з продажу спеціальних дозволів.
За словами Тимченка, вже розроблений стратегічний план, який допоможе досягти таких планів.
З початку поточного року “ДТЕК Енерго” закінчило з чистим прибутком 5,404 млрд гривень, зокрема, у другому кварталі він становив 1,06 млрд гривень.
Раніше повідомлялося, що НАК “Нафтогаз України” з початку травня 2018 роки підняв мінімальну вартість газу для промислових споживачів на 5,5% до 9,142 тисяч гривень за тисячу кубометрів з урахуванням ПДВ порівняно з квітнем.