«Нафтогаз» презентував дорожню карту анбандлінгу оператора ГТС

Новини компаній 20.09.2018 / автор:
«Нафтогаз» презентував дорожню карту анбандлінгу оператора ГТС

Наглядові ради НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Магістральні газопроводи України» (МГУ) у середу, 19 вересня, презентували Дорожню карту процесу відокремлення оператора газотранспортної системи (ГТС) в Україні.

Про це повідомляє прес-служба НАК, повідомляє ПромПолітІнформ.

Зазначається, що анбандлінг має завершитися до 1 січня 2020 року. У прес-службі додали, що «Нафтогаз» залучив до процесу досвідчених консультантів, які будуть займатися правничими, технічними та операційними аспектами анбандлінгу.

«Нафтогаз визначив проведення анбандлінгу своїм стратегічним пріоритетом. Успішний процес відокремлення оператора газотранспортної системи являє собою як формальну ціль, так і особисте прагнення вищого керівництва “Нафтогазу”, зокрема Андрія Коболєва», – зазначила голова наглядової ради НАК Клер Споттісвуд.

«Я вважаю, що цей процес буде завершено, коли ми залучимо кваліфікованого міжнародного партнера. Таке партнерство надасть Україні змогу зберегти транзит російського газу та створити прозорий та конкурентний ринок», – підкреслив голова правління НАК Андрій Коболєв.