Станом на кінець 2018 року громадяни України поставили на облік 11 000 електромобілів.
Такі дані на своїй сторінці в Facebook опублікував міністр інфраструктури України Володимир Омелян, повідомляє портал ПромПолітІнформ.
Значного зростання кількості таких авто в Україні сприяє на думку міністра їх здешевлення на 17%, завдяки звільненню від сплати ПДВ і акцизного збору при ввезенні електромобілів на митну територію України. Відповідні зміни вступили в силу з 1 січня 2018 року і продовжені ще до 2022 року.