Більше 100 млн грн вже виділено на місцеві програми здешевлення «теплих кредитів» у 2019 році, повідомили у прес-службі Держенергоефективності.
«Місцевими органами влади виділено 106 млн грн на реалізацію майже 60 місцевих програм здешевлення “теплих кредитів” у 2019 році. Це вже становить 65% від загального обсягу фінансування програм у 2018 році», – вказали у відомстві.
Очікується, що загалом цього року обсяг фінансування усіх місцевих програм перевищить на 10% показники 2018 року.
У 2018 році, як зазначається, була 171 місцева програма здешевлення «теплих кредитів», що на 10% більше, ніж у 2017 році. При цьому, на їх реалізацію виділено 166 млн грн, що на 30% перевищує показник 2017 року.
За місцевими програмами у 2018 році близько 40 тис. родин отримали, окрім державного, додаткове відшкодування за «теплими кредитами» на близько 135 млн грн, тоді як у 2017 році обсяг компенсації з місцевих бюджетів становив 72 млн грн.