Тарифи на гарячу воду і опалення зростуть для киян ще на 20%

Тарифи 10.03.2019 / автор:

З 1 травня 2019 року тарифи на централізоване опалення і гаряче водопостачання для киян підвищаться в середньому на 23% і 21% відповідно.

Про перегляд тарифів повідомляється на офіційному сайті комунального підприємства “Київтеплоенерго”, інформує портал ПромПолітІнформ.

Крім того, КП “Київтеплоенерго” планує підвищити з травня тарифи на виробництво теплової енергії (у середньому на 20%), її транспортування – на 18,95% і постачання – на 19,2%.

Підприємство інформувало, що подало до Київської міськдержадміністрації (КМДА) загальний обсяг планових тарифів для їх встановлення з 1 травня 2019 року.

Зокрема, тариф на теплову енергію для населення планують підвищити на 21,57% (з 1611,58 грн за Гкал (з ПДВ) до 1959,18 грн за Гкал (з ПДВ). Тариф на послуги централізованого опалення для населення (за наявності квартирного (на приміщення) та/або будинкових засобів обліку теплової енергії) “Київтеплоенерго” має намір збільшити на 21,12% (з 1654,41 до 2003,81 грн за 1 Гкал з ПДВ).

Тарифи на послугу гарячого водопостачання для всі категорій споживачів в середньому збільшаться на 20,5%. При наявності рушникосушилки – з 97,89 до 117,17 грн за 1 куб. м. з ПДВ, при її відсутності – з 90,54 до 108,33 грн за 1 куб. м. з ПДВ.  Тариф на транспортування та постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів планують збільшити на 19%: на транспортування – з 107,69 до 128,1 грн за 1 Гкал з ПДВ, на постачання – з 4,9 до 5,84 грн за 1 Гкал з ПДВ.