Південний ГЗК у березні збільшив випуск концентрату на 5,1%

Металургія 03.04.2019 / автор:
Південний ГЗК у березні збільшив випуск концентрату на 5,1%

Південний гірничо-збагачувальний комбінат (Південний ГЗК) у березні збільшив обсяги виробництва залізорудного концентрату на 5,1%, до 1,09 млн т, порівняно з аналогічним періодом роком раніше.

Про це повідомлено на сайті підприємства, передає ПромПолітІнформ.

Випуск агломерату, навпаки, зменшився на 47,8%, до 120,2 тис. т, порівняно з березнем 2018 року.

У січні-березні Південний ГЗК наростив обсяги виробництва залізорудного концентрату на 5,7%, до 3,18 млн т, порівняно з аналогічним періодом попереднього року.

Випуск агломерату за три місяці скоротився на 36,4%, до 331,8 тис. т.

Південний гірничо-збагачувальний комбінат – один з основних виробників залізорудної сировини в Україні. Він спеціалізується на добуванні й збагаченні бідних залізистих кварцитів для отримання залізорудного концентрату (67,7% заліза) та доменного агломерату (58,18% заліза).