Україна вперше експортувала газ в Угорщину

Нафта та газ 12.04.2019 / автор:
Україна вперше експортувала газ в Угорщину

Проведена перша операція з експорту газу з України до Угорщини.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав глава НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв, повідомляє портал ПромПолітІнформ.

“Укртрансгаз” відкрив експорт газу в напрямку Угорщини “, – повідомив Коболєв.

Глава НАК привів повідомлення міжнародного інформаційно-аналітичного агентства ICIS, згідно з яким перші в історії операції з експорту газу з України в Угорщину через віртуальну точку провели компанії “ТАС Енергія Країни”, яка продала ресурс UK-Metalex для реалізації в Угорщині. Тестова партія оцінюється в 1 МВт.

Нагадаємо, кілька українських газових трейдерів після затвердження Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), тимчасових тарифів АТ “Укртрансгаз” з транспортування природного газу для точок входу і виходу, почали здійснювати підготовку до тестування готовності української ГТС до експортних операцій.

“ТАС Енергія Країни” заснована в листопаді 2017 року і входь в структуру TAS Group, що належить Сергію Тігіпку.

У квітні минулого року “ТАС Енергія Країни” почала пропонувати природний газ на “Українській енергетичній біржі” (УЕБ).