ДТЕК Ахметова може придбати ще два обленерго

Енергетика 17.04.2019 / автор:
ДТЕК Ахметова може придбати ще два обленерго

ДТЕК Ахметова найближчим часом може придбати “Київобленерго” та “Одесаобленерго”.

Про це заявив на сторінці у Facebook голова асоціації споживачів електроенергії та комунальних послуг Андрій Герус, повідомляє портал ПромПолітІнформ.

Питанням надання дозволів на купівлю займається Антимонопольний комітет.

Герус наголосив, що проведення президентських виборів – не привід, щоб “під шумок” надавати Ахметову дозвіл на подальшу монополізацію енергетичного ринку України.

Асоціація споживачів електроенергії та комунальних послуг вже звернулася до Комітету з листом. У зверненні зазначили, що у разі придбання ДТЕК двох нових обленерго, Ахметов володітиме понад 40 % роздрібного ринку електроенергії. У такому випадку ринок стане монополізованим.