ДТЕК Ахметова найближчим часом може придбати “Київобленерго” та “Одесаобленерго”.
Про це заявив на сторінці у Facebook голова асоціації споживачів електроенергії та комунальних послуг Андрій Герус, повідомляє портал ПромПолітІнформ.
Питанням надання дозволів на купівлю займається Антимонопольний комітет.
Герус наголосив, що проведення президентських виборів – не привід, щоб “під шумок” надавати Ахметову дозвіл на подальшу монополізацію енергетичного ринку України.
Асоціація споживачів електроенергії та комунальних послуг вже звернулася до Комітету з листом. У зверненні зазначили, що у разі придбання ДТЕК двох нових обленерго, Ахметов володітиме понад 40 % роздрібного ринку електроенергії. У такому випадку ринок стане монополізованим.