Антимонопольний комітет дозволив компанії «ДТЕК Нафтогаз», яка належить олігарху Рінату Ахметову, купити акції «Київобленерго» і «Одесаобленерго».
Про це повідомляє проект журналістських розслідувань «Наші гроші» із посиланням на свого кореспондента, інформує портал ПромПолітІнформ.
За даними журналістів, обсяг куплених акцій забезпечить «ДТЕК» контроль над понад 50% в обох підприємствах.
Внаслідок цієї купівлі «ДТЕК Нафтогаз», за оцінками журналістів, матиме понад 35% українського ринку постачання електроенергії.
Газовидобувна компанія «ДТЕК Нафтогаз» входить до енергетичного холдингу «ДТЕК», який є частиною фінансово-промислової групи СКМ, що належить Ренату Ахметову.