Україна відновила транзит нафти з Росії до ЄС

Нафта та газ 21.05.2019 / автор:
Україна відновила транзит нафти з Росії до ЄС

«Укртранснафта» відновила транзит російської нафти до Європи.

Про це прес-служба компанії повідомила в Facebook, інформує портал ПромПолітІнформ.

У вівторок, 21 травня, о 10:46 АТ “Укртранснафта” почала прийом російської нафти на лінійній  виробничо-диспетчерській станції «Мозир», що знаходиться в Республіці Білорусь. Надалі ця нафта транспортується в напрямку європейських споживачів. Одночасно з цим було підтверджено, що нафту готові прийняти на приймально-здавальній ділянці «Фенешлітке», що в Угорщині.

Нагадаємо, що 25 квітня, через низьку якість, був зупинений потік російської нафти до Європейського Союзу. Першою від забрудненої нафти відмовилася Білорусь, а після ще кілька країн ЄС.