У Києві USD 0.40 EUR 24.50
UA | RU
Промполітінформ

«НІБУЛОН» – лідер серед суднобудівних підприємств України

Релізи компаній 10.06.2019
21329

Щороку «НІБУЛОН» отримує визнання та здобуває перемоги у загальнодержавних рейтингах підприємств суднобудівної і судноплавної галузей.

Про це повідомляє прес-центр компании, інформує портал ПромПолітІнформ.

Новим досягненням стало перше місце компанії серед суднобудівних верфей країни за результатами рейтингу Асоціації суднобудівників України «Укрсудпром».

Перемогу в цьому рейтингу «НІБУЛОН» одержує вже другий рік поспіль.

Суднобудівно-судноремонтний завод компанії у м. Миколаєві є мало не єдиним в Україні підприємством, що сьогодні будує повнокомплектні судна. Завод увійшов до «Топ-7 відроджених заводів України» – підприємств, які відродились та почали працювати ще потужніше: збільшили свій прибуток, зробили капітальний ремонт усіх цехів і вийшли на новий рівень виробництва.

моменту придбання майнового комплексу Миколаївського суднобудівного заводу «Лиман» у серпні 2012 року та створення на його базі ССЗ «НІБУЛОН» компанія відразу розпочала масштабну реконструкцію заводу, паралельно давши старт будівництву на ньому вантажного флоту. Уже кілька років поспіль завод нарощує темпи виробництва, модернізується, будує нові цехи, купує сучасне обладнання і навіть має намір вийти на європейський ринок повнокомплектних суден.

Минулого місяця зі стапеля заводу на воду було спущене перше 140-метрове судно – унікальний і надпотужний плав кран «NIBULON  MAX», а лише шість років тому, на момент придбання майнового комплексу, завод взагалі не будував судна, а виконував лише обмежений перелік робіт з ремонту спеціалізованих суден довжиною до 70 метрів. Таким чином, «НІБУЛОН» практично дав старт цьому підприємству як суднобудівному заводу і вивів його на абсолютно новий вищий рівень.

Після завершення реконструкції завод стане найсучаснішим в Україні і, без сумніву, одним з найкращих в Європі! Цей проект став можливим завдяки фінансовій підтримці таких провідних міжнародних фінансових інститутів, як ЄІБ, ЄБРР, МФК.

На сьогодні підприємство  завдяки оновленим потужностям спускає на воду 6-7 суден на рік та забезпечує роботою близько 700 кваліфікованих працівників. До кінця 2019 року флот компанії складатиме вже 80 суден.

«Переконаний, що розвиток будь-якої галузі – це передусім люди, які зацікавлені в роботі і націлені на самовдосконалення. Завод «НІБУЛОН» – це повчальний приклад для власників інших українських підприємств, що все можливо зробити та відновити своїми руками, навіть з нуля, навіть коли все знищено і занедбано, навіть коли покоління кваліфікованих кадрів зневірилось і лишило країну. Сьогодні на наш завод стоять багатотисячні черги, люди повертаються з-за кордону, хочуть працювати в нашій компанії і відроджувати власне, українське суднобудування. Ось що називається справжнім підняттям економіки і відродження країни. І я вірю в наших людей!», – зазначає генеральний директор компанії Олексій Вадатурський.

За даними організаторів рейтингу – асоціації «Укрсудпром», загальні обсяги реалізованої продукції суднобудівних підприємств України у 2018 році складають майже 3 млрд грн, що на 32 % більше аналогічного показника за минулий рік. Послуг з судноремонту виконано на 501 млн грн – на 47 % більше, ніж у попередньому році. У той же час реалізація суднобудівної продукції зменшилася на 15 % при зростанні виробництва. Очікується, що вироблена продукція буде реалізована в 2019 році.

На 24 % зросли відрахування до бюджету – близько 952 млн грн. Щороку стабільно зростає середня заробітна плата на всіх підприємствах.

Відродження суднобудування – це вкрай необхідний і надзвичайно важливий поштовх для розвитку української економіки. «НІБУЛОН» став піонером та головним ідеологом відновлення повноцінної роботи цієї галузі в Україні. Сьогодні компанія своєю щоденною наполегливою працею на власному прикладі доводить, що розвиток суднобудування має величезний потенціал та дає поштовх для розвитку логістики, металургійної промисловості, будівельної індустрії та держави загалом.

Підтвердження цьому – щорічне проведення на базі заводу «НІБУЛОН» наймасштабніших за останнє десятиріччя міжнародних заходів у галузі суднобудування та водного транспорту.

Керівник компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський переконаний, щоб бути успішною компанією, необхідно зберігати лідерські позиції у різних галузях і сферах.

Саме тому компанія:

– протягом 10 років утримує лідерські позиції на українському ринку зерна;

– визнана «Напривабливішим роботодавцем України в галузі сільського господарства 2019 року»;

– визнана ЄБРР бронзовим призерому категорії «Екологічні соціальні інновації» з інвестиційною програмою щодо розширення та модернізації зернової логістичної інфраструктури шляхом подальшого розвитку перевезень зерна внутрішніми водними шляхами;

– переможець регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків»;

– визнана британським   фінансовим  виданням  Capital  Finance International найкращим інвестором у сільське господарство України;

– за підсумками «Національного морського рейтингу України» Олексій Вадатурський був неодноразово визнаний «Людиною року на водному транспорті», а компанія «НІБУЛОН» протягом багатьох років стає лауреатом у номінаціях «Темпи росту», «Абсолютний ріст», «Відновлення флоту», «Золотий причал» та інших.

Компанія «НІБУЛОН» – справжній лідер української економіки, у різні роки і різних галузях економіки, який вже протягом багатьох років працює над розбудовою та ефективним розвитком нашої держави.

Інші матеріали розділу Релізи компаній

У «Інтерпайпі» Віктора Пінчука заявили про різке подорожчання електроенергії після обмеження імпорту

Ціни на електроенергію на ринку на добу вперед (РДН) різко зросли після обмеження імпорту в зимовий період. Як передає портал ПромПолітІнформ, про це заявила прес-служба холдингу «Інтерпайп». У компанії відзначають, що раніше за рахунок імпорту… Продовження…


ІІІ. Рейтинг найсумлінніших платників податків

Портал ПромПолітІнформ   сьогоднішньою публікацією завершує знайомити відвідувачів порталу з підприємствами, що були відзначені Асоціацією платників податків України та потрапили до рейтингу найсумлінніших платників податків за 2018 рік. Нагадаємо, Асоціація платників податків України на високому Всеукраїнському… Продовження…


ІІ. Рейтинг найсумлінніших платників податків

Портал ПромПолітІнформ   продовжує знайомити відвідувачів порталу з підприємствами, що були відзначені Асоціацією платників податків України та потрапили до рейтингу найсумлінніших платників податків за 2018 рік. Нагадаємо, Асоціація платників податків України на високому Всеукраїнському рівні відзначила… Продовження…


І. Рейтинг найсумлінніших платників податків

Портал ПромПолітІнформ уже повідомляв, що наприкінці минулого року в Києві відзначили найсумлінніших платників податків за 2018 рік. До рейтингу потрапили 53 підприємства з усієї України. Вони стали зразковими з податкової дисципліни, розміру заробітної плати та… Продовження…


«Запоріжсталь» визнаний «Лідером еко-інвестицій» всеукраїнського рейтингу «Екотрансформація-2019»

Комбінат «Запоріжсталь» – «Лідер еко-інвестицій-2019» у реалізації інвестиційної програми екологічної модернізації виробництва за останні 7 років. Про це повідомляє прес-центр підприємства, інформує портал ПромПолітІнформ. Вищу нагороду в цій номінації «Запоріжсталь» отримав на відбувшомуся у Києві… Продовження…


«Інтерпайп» уклав контракт на поставку коліс найбільшому залізничному операторові Казахстану

Українська промислова компанія «Інтерпайп» вперше уклала прямий контракт на поставку залізничних коліс «Казахстан Темір Жоли» (КТЖ) – найбільшому оператору магістральної залізничної мережі Казахстану. Про це повідомляється в прес-релізі компанії, передає портал ПромПолітІнформ. В рамках підписаної… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2020
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: