У Києві USD 0.39 EUR 27.25
UA | RU
Prompolitinform

«НІБУЛОН» – лідер серед суднобудівних підприємств України

Релізи компаній 10.06.2019
21329

Щороку «НІБУЛОН» отримує визнання та здобуває перемоги у загальнодержавних рейтингах підприємств суднобудівної і судноплавної галузей.

Про це повідомляє прес-центр компании, інформує портал ПромПолітІнформ.

Новим досягненням стало перше місце компанії серед суднобудівних верфей країни за результатами рейтингу Асоціації суднобудівників України «Укрсудпром».

Перемогу в цьому рейтингу «НІБУЛОН» одержує вже другий рік поспіль.

Суднобудівно-судноремонтний завод компанії у м. Миколаєві є мало не єдиним в Україні підприємством, що сьогодні будує повнокомплектні судна. Завод увійшов до «Топ-7 відроджених заводів України» – підприємств, які відродились та почали працювати ще потужніше: збільшили свій прибуток, зробили капітальний ремонт усіх цехів і вийшли на новий рівень виробництва.

моменту придбання майнового комплексу Миколаївського суднобудівного заводу «Лиман» у серпні 2012 року та створення на його базі ССЗ «НІБУЛОН» компанія відразу розпочала масштабну реконструкцію заводу, паралельно давши старт будівництву на ньому вантажного флоту. Уже кілька років поспіль завод нарощує темпи виробництва, модернізується, будує нові цехи, купує сучасне обладнання і навіть має намір вийти на європейський ринок повнокомплектних суден.

Минулого місяця зі стапеля заводу на воду було спущене перше 140-метрове судно – унікальний і надпотужний плав кран «NIBULON  MAX», а лише шість років тому, на момент придбання майнового комплексу, завод взагалі не будував судна, а виконував лише обмежений перелік робіт з ремонту спеціалізованих суден довжиною до 70 метрів. Таким чином, «НІБУЛОН» практично дав старт цьому підприємству як суднобудівному заводу і вивів його на абсолютно новий вищий рівень.

Після завершення реконструкції завод стане найсучаснішим в Україні і, без сумніву, одним з найкращих в Європі! Цей проект став можливим завдяки фінансовій підтримці таких провідних міжнародних фінансових інститутів, як ЄІБ, ЄБРР, МФК.

На сьогодні підприємство  завдяки оновленим потужностям спускає на воду 6-7 суден на рік та забезпечує роботою близько 700 кваліфікованих працівників. До кінця 2019 року флот компанії складатиме вже 80 суден.

«Переконаний, що розвиток будь-якої галузі – це передусім люди, які зацікавлені в роботі і націлені на самовдосконалення. Завод «НІБУЛОН» – це повчальний приклад для власників інших українських підприємств, що все можливо зробити та відновити своїми руками, навіть з нуля, навіть коли все знищено і занедбано, навіть коли покоління кваліфікованих кадрів зневірилось і лишило країну. Сьогодні на наш завод стоять багатотисячні черги, люди повертаються з-за кордону, хочуть працювати в нашій компанії і відроджувати власне, українське суднобудування. Ось що називається справжнім підняттям економіки і відродження країни. І я вірю в наших людей!», – зазначає генеральний директор компанії Олексій Вадатурський.

За даними організаторів рейтингу – асоціації «Укрсудпром», загальні обсяги реалізованої продукції суднобудівних підприємств України у 2018 році складають майже 3 млрд грн, що на 32 % більше аналогічного показника за минулий рік. Послуг з судноремонту виконано на 501 млн грн – на 47 % більше, ніж у попередньому році. У той же час реалізація суднобудівної продукції зменшилася на 15 % при зростанні виробництва. Очікується, що вироблена продукція буде реалізована в 2019 році.

На 24 % зросли відрахування до бюджету – близько 952 млн грн. Щороку стабільно зростає середня заробітна плата на всіх підприємствах.

Відродження суднобудування – це вкрай необхідний і надзвичайно важливий поштовх для розвитку української економіки. «НІБУЛОН» став піонером та головним ідеологом відновлення повноцінної роботи цієї галузі в Україні. Сьогодні компанія своєю щоденною наполегливою працею на власному прикладі доводить, що розвиток суднобудування має величезний потенціал та дає поштовх для розвитку логістики, металургійної промисловості, будівельної індустрії та держави загалом.

Підтвердження цьому – щорічне проведення на базі заводу «НІБУЛОН» наймасштабніших за останнє десятиріччя міжнародних заходів у галузі суднобудування та водного транспорту.

Керівник компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський переконаний, щоб бути успішною компанією, необхідно зберігати лідерські позиції у різних галузях і сферах.

Саме тому компанія:

– протягом 10 років утримує лідерські позиції на українському ринку зерна;

– визнана «Напривабливішим роботодавцем України в галузі сільського господарства 2019 року»;

– визнана ЄБРР бронзовим призерому категорії «Екологічні соціальні інновації» з інвестиційною програмою щодо розширення та модернізації зернової логістичної інфраструктури шляхом подальшого розвитку перевезень зерна внутрішніми водними шляхами;

– переможець регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків»;

– визнана британським   фінансовим  виданням  Capital  Finance International найкращим інвестором у сільське господарство України;

– за підсумками «Національного морського рейтингу України» Олексій Вадатурський був неодноразово визнаний «Людиною року на водному транспорті», а компанія «НІБУЛОН» протягом багатьох років стає лауреатом у номінаціях «Темпи росту», «Абсолютний ріст», «Відновлення флоту», «Золотий причал» та інших.

Компанія «НІБУЛОН» – справжній лідер української економіки, у різні роки і різних галузях економіки, який вже протягом багатьох років працює над розбудовою та ефективним розвитком нашої держави.

Інші матеріали розділу Релізи компаній

Розробка дизайнерів провідного українського рітейлера здобула «бронзу» на Vertex Awards2020

Власний бренд Лінії магазинів EVA — Genetic Lab GEN 96 — на цьогорічному міжнародному конкурсі дизайну і упаковки власних торгових марок Vertex Awards 2020 увійшов до трійки лідерів, залишивши позаду понад 400 учасників 49 рітейлерів… Продовження…


Дніпровський металургійний завод перезапускає сталеплавильне виробництво

Дніпровський металургійний завод групи DCH Олександра Ярославського дав перший гудок після завершення ремонтних робіт в основних цехах підприємства. Металурги готуються до запуску доменного і прокатного переділів. Про це повідомляє пресцентр підприємства, інформує портал PromPolitInform. Як повідомлялося… Продовження…


Унікальний виріб українського підприємства для китайської АЕС

ПАТ «Енергомашспецсталь» (ЕМСС) успішно здіснило перевірку унікального виробу – обечайки активної зони корпусу реактора для блоку китайської АЕС «Тяньвань». Про це повідомляє прес-центр підприємства, інформує портал PromPolitInform. «У ПАТ «Енергомашспецсталь» відбулося приймання унікального виробу – «Обечайки… Продовження…


Дніпроспецсталь підтвердила якість своєї металопродукції для суднобудування

Запорізькі металурги продовжили термін дії схвалення від Американського бюро судноплавства на виробництво сталі для суднобудування. Про це повідомляє прес-служба Дніпроспецсталі, передає портал PromPolitInform. ПрАТ «Дніпроспецсталь» підтвердило дію Сертифіката схвалення ABS (Американське бюро судноплавства) до 19 червня… Продовження…


«Метінвест Діджитал» отримав статус сертифікованого партнера SAP

«Метінвест Діджитал» пройшов міжнародну сертифікацію і отримав статус партнера компанії SAP за напрямками SAP S/4HANA, SAP Ariba Solutions і SAP Sales Cloud. Як інформує портал PromPolitInform, про це повідомляє прес-служба компанії. Експерти «Метінвест Діджитал» мають більше… Продовження…


«АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує модернізацію рудозбагачувальної фабрики №2

«АрселорМіттал Кривий Ріг» встановив нові гідроциклони виробництва MULTOTEC (ПАР) в технологічній схемі секції №13 другої  рудозбагачувальної фабрики (РОФ-2) гірничого департаменту. Про це повідомляє прес-служба підприємства, інформує портал  PromPolitInform. Застосування цих гидроциклонов дозволило підприємству підвищити якість… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2020
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на prompolit.info. Редакция портала Prompolitinform может не разделять позицию авторов

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: