У Києві USD 0.39 EUR 25.10
UA | RU
Промполітінформ

«НІБУЛОН» – лідер серед суднобудівних підприємств України

Релізи компаній 10.06.2019
21329

Щороку «НІБУЛОН» отримує визнання та здобуває перемоги у загальнодержавних рейтингах підприємств суднобудівної і судноплавної галузей.

Про це повідомляє прес-центр компании, інформує портал ПромПолітІнформ.

Новим досягненням стало перше місце компанії серед суднобудівних верфей країни за результатами рейтингу Асоціації суднобудівників України «Укрсудпром».

Перемогу в цьому рейтингу «НІБУЛОН» одержує вже другий рік поспіль.

Суднобудівно-судноремонтний завод компанії у м. Миколаєві є мало не єдиним в Україні підприємством, що сьогодні будує повнокомплектні судна. Завод увійшов до «Топ-7 відроджених заводів України» – підприємств, які відродились та почали працювати ще потужніше: збільшили свій прибуток, зробили капітальний ремонт усіх цехів і вийшли на новий рівень виробництва.

моменту придбання майнового комплексу Миколаївського суднобудівного заводу «Лиман» у серпні 2012 року та створення на його базі ССЗ «НІБУЛОН» компанія відразу розпочала масштабну реконструкцію заводу, паралельно давши старт будівництву на ньому вантажного флоту. Уже кілька років поспіль завод нарощує темпи виробництва, модернізується, будує нові цехи, купує сучасне обладнання і навіть має намір вийти на європейський ринок повнокомплектних суден.

Минулого місяця зі стапеля заводу на воду було спущене перше 140-метрове судно – унікальний і надпотужний плав кран «NIBULON  MAX», а лише шість років тому, на момент придбання майнового комплексу, завод взагалі не будував судна, а виконував лише обмежений перелік робіт з ремонту спеціалізованих суден довжиною до 70 метрів. Таким чином, «НІБУЛОН» практично дав старт цьому підприємству як суднобудівному заводу і вивів його на абсолютно новий вищий рівень.

Після завершення реконструкції завод стане найсучаснішим в Україні і, без сумніву, одним з найкращих в Європі! Цей проект став можливим завдяки фінансовій підтримці таких провідних міжнародних фінансових інститутів, як ЄІБ, ЄБРР, МФК.

На сьогодні підприємство  завдяки оновленим потужностям спускає на воду 6-7 суден на рік та забезпечує роботою близько 700 кваліфікованих працівників. До кінця 2019 року флот компанії складатиме вже 80 суден.

«Переконаний, що розвиток будь-якої галузі – це передусім люди, які зацікавлені в роботі і націлені на самовдосконалення. Завод «НІБУЛОН» – це повчальний приклад для власників інших українських підприємств, що все можливо зробити та відновити своїми руками, навіть з нуля, навіть коли все знищено і занедбано, навіть коли покоління кваліфікованих кадрів зневірилось і лишило країну. Сьогодні на наш завод стоять багатотисячні черги, люди повертаються з-за кордону, хочуть працювати в нашій компанії і відроджувати власне, українське суднобудування. Ось що називається справжнім підняттям економіки і відродження країни. І я вірю в наших людей!», – зазначає генеральний директор компанії Олексій Вадатурський.

За даними організаторів рейтингу – асоціації «Укрсудпром», загальні обсяги реалізованої продукції суднобудівних підприємств України у 2018 році складають майже 3 млрд грн, що на 32 % більше аналогічного показника за минулий рік. Послуг з судноремонту виконано на 501 млн грн – на 47 % більше, ніж у попередньому році. У той же час реалізація суднобудівної продукції зменшилася на 15 % при зростанні виробництва. Очікується, що вироблена продукція буде реалізована в 2019 році.

На 24 % зросли відрахування до бюджету – близько 952 млн грн. Щороку стабільно зростає середня заробітна плата на всіх підприємствах.

Відродження суднобудування – це вкрай необхідний і надзвичайно важливий поштовх для розвитку української економіки. «НІБУЛОН» став піонером та головним ідеологом відновлення повноцінної роботи цієї галузі в Україні. Сьогодні компанія своєю щоденною наполегливою працею на власному прикладі доводить, що розвиток суднобудування має величезний потенціал та дає поштовх для розвитку логістики, металургійної промисловості, будівельної індустрії та держави загалом.

Підтвердження цьому – щорічне проведення на базі заводу «НІБУЛОН» наймасштабніших за останнє десятиріччя міжнародних заходів у галузі суднобудування та водного транспорту.

Керівник компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський переконаний, щоб бути успішною компанією, необхідно зберігати лідерські позиції у різних галузях і сферах.

Саме тому компанія:

– протягом 10 років утримує лідерські позиції на українському ринку зерна;

– визнана «Напривабливішим роботодавцем України в галузі сільського господарства 2019 року»;

– визнана ЄБРР бронзовим призерому категорії «Екологічні соціальні інновації» з інвестиційною програмою щодо розширення та модернізації зернової логістичної інфраструктури шляхом подальшого розвитку перевезень зерна внутрішніми водними шляхами;

– переможець регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків»;

– визнана британським   фінансовим  виданням  Capital  Finance International найкращим інвестором у сільське господарство України;

– за підсумками «Національного морського рейтингу України» Олексій Вадатурський був неодноразово визнаний «Людиною року на водному транспорті», а компанія «НІБУЛОН» протягом багатьох років стає лауреатом у номінаціях «Темпи росту», «Абсолютний ріст», «Відновлення флоту», «Золотий причал» та інших.

Компанія «НІБУЛОН» – справжній лідер української економіки, у різні роки і різних галузях економіки, який вже протягом багатьох років працює над розбудовою та ефективним розвитком нашої держави.

Інші матеріали розділу Релізи компаній

НПЗ Коломойського планує наростити переробку нафти до максимуму за 8 років

ПАТ “Укртатнафта” у вересні-жовтні планує подвоїти закупівлі імпортної нафти і довести обсяг переробки на Кременчуцькому НПЗ до 300 тис. тонн на місяць. Про це, передає БізнесЦензор з посиланням на галузеве видання enkorr, повідомив глава правління… Продовження…


«Інтерпайп НТЗ» збільшив консолідований чистий прибуток в 2,1 рази

ПАТ «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод» («Інтерпайп НТЗ», Дніпро) за підсумками січня-червня 2019 року збільшило консолідований чистий прибуток в 2,1 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року – до 1 млрд 946,095, тоді як раніше… Продовження…


«ArcelorMittal Кривий Ріг» налагоджує відносини з президентською командою, домовившись про продовження модернізації підприємства і природоохоронних заходах

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» підтримав ініціативи Офісу президента України, домовившись про продовження модернізації підприємства і зниження впливу на навколишнє природне середовище, а також про реалізацію соціальних проектів. Про це сьогодні повідомляється в… Продовження…


«Енергомашспецсталь» виконає замовлення для китайської АЕС

ПАТ «Енергомашспецсталь» отримало велике замовлення на виробництво заготовок для Тяньваньської АЕС, розташованої в Китаї. Про це повідомляється на сайті підприємства, інформує портал ПромПолітІнформ. В рамках контракту, підписаного в липні 2019 року, ПАТ «ЕМСС» виготовить для… Продовження…


За півроку «Нова Пошта» доставила 100 млн посилок, майже половину з них обробили в Києві

У новому київському терміналі за 6 місяців 2019 року обробили майже 46 млн посилок, що на 34% більше, ніж за такий же період минулого року. «Нова Пошта» з початку року відкрила понад 1200 відділень, збільшивши… Продовження…


Акціонери «Фармака» припинили повноваження членів наглядової ради Анатолія Рибачка і Дениса Василевського

Акціонери фармацевтичної компанії ПАТ «Фармак» (Київ) провели ряд кадрових перестановок в наглядовій раді. Про це повідомляє Fixygen з посиланням на дані компанії в системі розкриття інформації НКЦБФР, інформує портал ПромПолітІнформ. Згідно з рішенням, прийнятим позачерговими… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2019
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: