У Києві USD 0.41 EUR 26.50
UA | RU
Промполітінформ

«НІБУЛОН» – лідер серед суднобудівних підприємств України

Релізи компаній 10.06.2019
21329

Щороку «НІБУЛОН» отримує визнання та здобуває перемоги у загальнодержавних рейтингах підприємств суднобудівної і судноплавної галузей.

Про це повідомляє прес-центр компании, інформує портал ПромПолітІнформ.

Новим досягненням стало перше місце компанії серед суднобудівних верфей країни за результатами рейтингу Асоціації суднобудівників України «Укрсудпром».

Перемогу в цьому рейтингу «НІБУЛОН» одержує вже другий рік поспіль.

Суднобудівно-судноремонтний завод компанії у м. Миколаєві є мало не єдиним в Україні підприємством, що сьогодні будує повнокомплектні судна. Завод увійшов до «Топ-7 відроджених заводів України» – підприємств, які відродились та почали працювати ще потужніше: збільшили свій прибуток, зробили капітальний ремонт усіх цехів і вийшли на новий рівень виробництва.

моменту придбання майнового комплексу Миколаївського суднобудівного заводу «Лиман» у серпні 2012 року та створення на його базі ССЗ «НІБУЛОН» компанія відразу розпочала масштабну реконструкцію заводу, паралельно давши старт будівництву на ньому вантажного флоту. Уже кілька років поспіль завод нарощує темпи виробництва, модернізується, будує нові цехи, купує сучасне обладнання і навіть має намір вийти на європейський ринок повнокомплектних суден.

Минулого місяця зі стапеля заводу на воду було спущене перше 140-метрове судно – унікальний і надпотужний плав кран «NIBULON  MAX», а лише шість років тому, на момент придбання майнового комплексу, завод взагалі не будував судна, а виконував лише обмежений перелік робіт з ремонту спеціалізованих суден довжиною до 70 метрів. Таким чином, «НІБУЛОН» практично дав старт цьому підприємству як суднобудівному заводу і вивів його на абсолютно новий вищий рівень.

Після завершення реконструкції завод стане найсучаснішим в Україні і, без сумніву, одним з найкращих в Європі! Цей проект став можливим завдяки фінансовій підтримці таких провідних міжнародних фінансових інститутів, як ЄІБ, ЄБРР, МФК.

На сьогодні підприємство  завдяки оновленим потужностям спускає на воду 6-7 суден на рік та забезпечує роботою близько 700 кваліфікованих працівників. До кінця 2019 року флот компанії складатиме вже 80 суден.

«Переконаний, що розвиток будь-якої галузі – це передусім люди, які зацікавлені в роботі і націлені на самовдосконалення. Завод «НІБУЛОН» – це повчальний приклад для власників інших українських підприємств, що все можливо зробити та відновити своїми руками, навіть з нуля, навіть коли все знищено і занедбано, навіть коли покоління кваліфікованих кадрів зневірилось і лишило країну. Сьогодні на наш завод стоять багатотисячні черги, люди повертаються з-за кордону, хочуть працювати в нашій компанії і відроджувати власне, українське суднобудування. Ось що називається справжнім підняттям економіки і відродження країни. І я вірю в наших людей!», – зазначає генеральний директор компанії Олексій Вадатурський.

За даними організаторів рейтингу – асоціації «Укрсудпром», загальні обсяги реалізованої продукції суднобудівних підприємств України у 2018 році складають майже 3 млрд грн, що на 32 % більше аналогічного показника за минулий рік. Послуг з судноремонту виконано на 501 млн грн – на 47 % більше, ніж у попередньому році. У той же час реалізація суднобудівної продукції зменшилася на 15 % при зростанні виробництва. Очікується, що вироблена продукція буде реалізована в 2019 році.

На 24 % зросли відрахування до бюджету – близько 952 млн грн. Щороку стабільно зростає середня заробітна плата на всіх підприємствах.

Відродження суднобудування – це вкрай необхідний і надзвичайно важливий поштовх для розвитку української економіки. «НІБУЛОН» став піонером та головним ідеологом відновлення повноцінної роботи цієї галузі в Україні. Сьогодні компанія своєю щоденною наполегливою працею на власному прикладі доводить, що розвиток суднобудування має величезний потенціал та дає поштовх для розвитку логістики, металургійної промисловості, будівельної індустрії та держави загалом.

Підтвердження цьому – щорічне проведення на базі заводу «НІБУЛОН» наймасштабніших за останнє десятиріччя міжнародних заходів у галузі суднобудування та водного транспорту.

Керівник компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський переконаний, щоб бути успішною компанією, необхідно зберігати лідерські позиції у різних галузях і сферах.

Саме тому компанія:

– протягом 10 років утримує лідерські позиції на українському ринку зерна;

– визнана «Напривабливішим роботодавцем України в галузі сільського господарства 2019 року»;

– визнана ЄБРР бронзовим призерому категорії «Екологічні соціальні інновації» з інвестиційною програмою щодо розширення та модернізації зернової логістичної інфраструктури шляхом подальшого розвитку перевезень зерна внутрішніми водними шляхами;

– переможець регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків»;

– визнана британським   фінансовим  виданням  Capital  Finance International найкращим інвестором у сільське господарство України;

– за підсумками «Національного морського рейтингу України» Олексій Вадатурський був неодноразово визнаний «Людиною року на водному транспорті», а компанія «НІБУЛОН» протягом багатьох років стає лауреатом у номінаціях «Темпи росту», «Абсолютний ріст», «Відновлення флоту», «Золотий причал» та інших.

Компанія «НІБУЛОН» – справжній лідер української економіки, у різні роки і різних галузях економіки, який вже протягом багатьох років працює над розбудовою та ефективним розвитком нашої держави.

Інші матеріали розділу Релізи компаній

«АМКР» виграв міжнародний конкурс прокатників

Команда ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (АМКР) виграла 11-й міжнародний конкурс прокатників пам’яті заслуженого металурга України Іона Ротару. Про це йдеться в повідомленні на сайті підприємства, передає ПромПолітІнформ. У конкурсі взяли участь команди металургійних підприємств з… Продовження…


Укроборонпром має намір поставляти зброю в країни Латинської Америки

Державний концерн «Укроборонпром» розглядає можливість поставок озброєння на ринки країн Латинської Америки. Про це йдеться в повідомленні «Укроборонпрому», передає ПромПолітІнформ. «Україна має унікальний шанс закріпитися на ринку озброєнь і військових технологій Південної Америки. Запровадження санкцій… Продовження…


АМКР завдяки підвищенню якості продукції заощадив 100 млн грн

Комбінат впровадив проект з усунення втрат від випуску неякісної продукції ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» заощадив 100 млн грн із жовтня по квітень завдяки впровадженню проекту з монетизації та усунення втрат від випуску неякісної продукції на… Продовження…


АМКР спрямує весь річний прибуток на розвиток

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (АМКР) спрямує всю суму прибутку, отриманого за результатами фінансово-господарської діяльності у 2018 році, на розвиток виробництва. Про це повідомляє прес-служба АрселорМіттал Кривий Ріг за підсумками загальних зборів акціонерів, передає ПромПолітІнформ. «За результатами… Продовження…


Україна закупить у Туреччині тепловізори для протитанкових комплексів

В рамках міжнародної виставки IDEF’19, що проходить в Стамбулі, українська сторона підписала низку контрактів з турецькою компанією Aselsan по поставкам товарів військового призначення для потреб Збройних сил України та інших силових підрозділів. Про це інформує… Продовження…


“Метінвест” збільшив виплавку сталі на 6%

“Метінвест”, найбільший український гірничо-металургійний холдинг, за підсумками роботи в січні-березні поточного року збільшив виплавку сталі на 6% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 1,941 млн тонн, але знизив чавуну – на 9%,… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2019
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: