Виконуючий обов’язки голови Державної фіскальної служби Олександр Власов звільнив керівників Волинської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької митниць.
Про це написав Власов на своїй сторінці в Facebook, повідомляє портал ПромПолітІнформ.
Глава ДФС зазначив, що дане рішення прийняв за результатами наради в Ужгороді.
«За результатами наради в Ужгороді я прийняв рішення про звільнення від виконання обов’язків керівників чотирьох митниць західного регіону – Волинської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької. Цю роботу будуть виконувати професійні фахівці з числа керівного складу митних департаментів ДФС», – зазначив Власов.