Huawei починає будувати 4G в київському метро: названі терміни

Зв'язок та IT 22.07.2019 / автор:
Huawei починає будувати 4G в київському метро: названі терміни

Мобільні оператори Київстар, Vodafone і lifecell завершили тендер з пошуку підрядника для будівництва 4G в Київському метрополітені. Переможцем став китайський технологічний гігант Huawei.

Про це в коментарі Liga.tech розповіла директор з корпоративних комунікацій Vodafone Вікторія Рубан, повідомляє портал ПромПолітІнформ.

«Починається будівництво. Перші станції: Академмістечко, Героїв Дніпра і Сирець. До кінця 2020 буде покритий весь метрополітен », – зазначила Рубан.

Вона не уточнила скільки буде коштувати проект для операторів. У грудні 2017 року, до початку тендера, Huawei оцінював подібний проект в $10 млн.

Три оператора поділять суму будівництва мережі порівну.