Київстар

Київстар, Vodafone та lifecell розробляють нові правила. Можуть відмовитися від абонплати та перейти на оплату за фактичні послуги

Найбільші мобільні оператори України розглядають відмову від щомісячної абонплати. Нова модель передбачає оплату лише за фактично використані хвилини, інтернет та SMS. Український ринок мобільного зв’язку стоїть на порозі серйозних змін. Київстар, Vodafone та lifecell вивчають

інші матеріали розділу Київстар

Київстар запускає офіційний продаж Starlink для бізнесу в Україні

 Kyivstar Group LTD, материнська компанія ПрАТ «Київстар» — національного оператора електронних комунікацій України та частини VEON Group, отримала право офіційно продавати послуги Starlink задля підтримки українського бізнесу. Сторони уклали нову угоду, яка дозволяє офіційно постачати комплекти


«Працюємо над народним ІРО». Українці зможуть купити акції «Київстар»

Найбільший український телеком-оператор працює над тим, щоб надати громадянам можливість купувати акції компанії на внутрішньому ринку. Про це пише dev.ua в інтерв’ю виданню «Forbes Україна» розповів генеральний директор «Київстар» Олександр Комаров, інформує портал Prompolitinform. За його словами, компанія вже веде перемовини


АМКУ рекомендував Vodafone, lifecell та Київстар припинити поширювати неточну інформацію щодо мобільного інтернету

Так, за результатами здійснення заходів контролю АМКУ виявив, що під час просування тарифних планів у різних каналах комунікацій (упаковки тарифних планів, вебсайти в мережі «Інтернет», соціальні мережі, рекламні матеріали) оператори мобільного зв’язку використовують твердження «безлім»,


«Київстар» купує ще 6 СЕС

«Київстар», найбільший український оператор зв’язку, який наприкінці минулого року придбав оператора сонячної електростанції (СЕС) потужністю 12,947 ГВА у Житомирській обл. за $3 млн, планує придбати ще шість компаній — операторів СЕС у Львівській області: ТОВ


У червні «Київстар» вимкне 3G у низці населених пунктів Львівщини, Житомирщини, Черкащини та Чернігівщини

16 червня 2026 року мобільний оператор «Київстар» розпочне черговий етап модернізації мережі. У низці населених пунктів Львівської, Житомирської, Черкаської та Чернігівської областей відключать 3G, а вивільнені частоти передадуть на розвиток мереж четвертого покоління — 4G.