У Києві USD 0.39 EUR 25.10
UA | RU
Промполітінформ

«ArcelorMittal Кривий Ріг» налагоджує відносини з президентською командою, домовившись про продовження модернізації підприємства і природоохоронних заходах

Релізи компаній 08.08.2019
1-42

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» підтримав ініціативи Офісу президента України, домовившись про продовження модернізації підприємства і зниження впливу на навколишнє природне середовище, а також про реалізацію соціальних проектів.

Про це сьогодні повідомляється в прес-релізі меткомбінату, передає портал ПромПолітІнформ.

Так, топ-менеджери «ArcelorMittal Кривий Ріг» в кінці липня зустрілися з главою держави Володимиром Зеленським, а на днях провели переговори з представниками його Офісу. Сторони обговорили можливості поліпшення екологічної ситуації та впровадження соціальних проектів в Кривому Розі. В результаті досягли домовленості про реалізацію п’яти кроків.

По-перше, «ArcelorMittal Кривий Ріг» продовжує глобальну модернізацію підприємства – в найближчі п’ять років інвестиції перевищать $1,8 млрд, що дозволить скоротити викиди в атмосферу на 50-55%. У тому числі будуть реалізовані масштабні інвестпроекти в агломераційному виробництві, на частку якого припадає близько 2/3 всіх викидів. Реконструкція аглоцеха № 2 і будівництво фабрики огрудкування дозволять закрити застарілі аглофабрики.

Крім цього, підготовлено план короткострокових ініціатив щодо зниження навантаження на навколишнє середовище за підсумками візиту глави держави до Кривого Рогу 12 липня. План, переданий особисто президенту, передбачає зниження викидів в атмосферу на 10-15% в найближчі місяці.

По-друге, компанія отримала можливість продовжити реалізацію інвестпроекту з будівництва комплексу відділення безперервного розливання сталі (МБЛЗ-2,3). Зокрема, відновлено пусконалагоджувальні роботи, зупинені після обшуку співробітниками СБУ 20 липня о рамках розслідування кримінальної справи за ст. 441 КК («екоцід»).

По-третє, в планах – активна робота з урядом України за програмами корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Одним з основних напрямків стане охорона здоров’я, а саме – покращення умов з профілактики та лікування городян, в тому числі розвиток сфери медпослуг в Кривому Розі.

Меткомбінат підтримав ініціативу Офісу президента зі створення в місті Фонду здоров’я, який буде сформований за участю підприємств регіону. Кошти Фонду планується інвестувати в розвиток медичної бази міста. «ArcelorMittal Кривий Ріг» готовий стати одним з учасників даного пулу підприємств і вносити по 100 млн грн на рік.

По-четверте, в рамках КСВ і розвитку спорту в місті« ArcelorMittal Кривий Рі» візьме участь в капітальному відновленні (ремонті) стадіону «Металург» в Кривому Розі і інвестує на ці цілі 50 млн грн: по 25 млн грн – в 2019 і 2020 рр.

По-п’яте, Офіс президента також висловив зацікавленість в будівництві нових бетонних доріг в країні з використанням шлаків металургійного виробництва. Це дасть можливість створити якісну інфраструктуру в регіонах, розвантажити шлакові відвали на метпідприємствах. Стратегічним партнером держави в цьому напрямку готовий виступити «ArcelorMittal Кривий Ріг».

У прес-релізі підкреслюється, що компанія ArcelorMittal є одним з найбільших іноземних інвесторів в Україні і відкрита до співпраці бізнесу і всіх зацікавлених сторін. Її інвестиції в Україну в 2005-2018 рр. з урахуванням покупки підприємства склали $ 9,2 млрд.

«ArcelorMittal Кривий Ріг» – найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки. ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом «ArcelorMittal Кривий Ріг» і низкою малих компаній, зокрема, ПАТ «ArcelorMittal Берислав».

Інші матеріали розділу Релізи компаній

НПЗ Коломойського планує наростити переробку нафти до максимуму за 8 років

ПАТ “Укртатнафта” у вересні-жовтні планує подвоїти закупівлі імпортної нафти і довести обсяг переробки на Кременчуцькому НПЗ до 300 тис. тонн на місяць. Про це, передає БізнесЦензор з посиланням на галузеве видання enkorr, повідомив глава правління… Продовження…


«Інтерпайп НТЗ» збільшив консолідований чистий прибуток в 2,1 рази

ПАТ «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод» («Інтерпайп НТЗ», Дніпро) за підсумками січня-червня 2019 року збільшило консолідований чистий прибуток в 2,1 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року – до 1 млрд 946,095, тоді як раніше… Продовження…


«Енергомашспецсталь» виконає замовлення для китайської АЕС

ПАТ «Енергомашспецсталь» отримало велике замовлення на виробництво заготовок для Тяньваньської АЕС, розташованої в Китаї. Про це повідомляється на сайті підприємства, інформує портал ПромПолітІнформ. В рамках контракту, підписаного в липні 2019 року, ПАТ «ЕМСС» виготовить для… Продовження…


За півроку «Нова Пошта» доставила 100 млн посилок, майже половину з них обробили в Києві

У новому київському терміналі за 6 місяців 2019 року обробили майже 46 млн посилок, що на 34% більше, ніж за такий же період минулого року. «Нова Пошта» з початку року відкрила понад 1200 відділень, збільшивши… Продовження…


Акціонери «Фармака» припинили повноваження членів наглядової ради Анатолія Рибачка і Дениса Василевського

Акціонери фармацевтичної компанії ПАТ «Фармак» (Київ) провели ряд кадрових перестановок в наглядовій раді. Про це повідомляє Fixygen з посиланням на дані компанії в системі розкриття інформації НКЦБФР, інформує портал ПромПолітІнформ. Згідно з рішенням, прийнятим позачерговими… Продовження…


«АрселорМіттал Кривий Ріг» в 2019 році модернізує 11 тепловозів

Меткомбінат «АрселорМіттал Кривий Ріг» (АМКР) отримав третій за рахунком в цьому році локомотив, модернізований Миколаївським тепловозоремонтним заводом. Модернізація одного тепловоза обходиться підприємству в 12-13 млн гривень. Про це повідомляє прес-центр підприємства, передає портал ПромПолітІнформ. Ще… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2019
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: