У Києві USD 0.40 EUR 24.50
UA | RU
Промполітінформ

«ArcelorMittal Кривий Ріг» налагоджує відносини з президентською командою, домовившись про продовження модернізації підприємства і природоохоронних заходах

Релізи компаній 08.08.2019
1-42

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» підтримав ініціативи Офісу президента України, домовившись про продовження модернізації підприємства і зниження впливу на навколишнє природне середовище, а також про реалізацію соціальних проектів.

Про це сьогодні повідомляється в прес-релізі меткомбінату, передає портал ПромПолітІнформ.

Так, топ-менеджери «ArcelorMittal Кривий Ріг» в кінці липня зустрілися з главою держави Володимиром Зеленським, а на днях провели переговори з представниками його Офісу. Сторони обговорили можливості поліпшення екологічної ситуації та впровадження соціальних проектів в Кривому Розі. В результаті досягли домовленості про реалізацію п’яти кроків.

По-перше, «ArcelorMittal Кривий Ріг» продовжує глобальну модернізацію підприємства – в найближчі п’ять років інвестиції перевищать $1,8 млрд, що дозволить скоротити викиди в атмосферу на 50-55%. У тому числі будуть реалізовані масштабні інвестпроекти в агломераційному виробництві, на частку якого припадає близько 2/3 всіх викидів. Реконструкція аглоцеха № 2 і будівництво фабрики огрудкування дозволять закрити застарілі аглофабрики.

Крім цього, підготовлено план короткострокових ініціатив щодо зниження навантаження на навколишнє середовище за підсумками візиту глави держави до Кривого Рогу 12 липня. План, переданий особисто президенту, передбачає зниження викидів в атмосферу на 10-15% в найближчі місяці.

По-друге, компанія отримала можливість продовжити реалізацію інвестпроекту з будівництва комплексу відділення безперервного розливання сталі (МБЛЗ-2,3). Зокрема, відновлено пусконалагоджувальні роботи, зупинені після обшуку співробітниками СБУ 20 липня о рамках розслідування кримінальної справи за ст. 441 КК («екоцід»).

По-третє, в планах – активна робота з урядом України за програмами корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Одним з основних напрямків стане охорона здоров’я, а саме – покращення умов з профілактики та лікування городян, в тому числі розвиток сфери медпослуг в Кривому Розі.

Меткомбінат підтримав ініціативу Офісу президента зі створення в місті Фонду здоров’я, який буде сформований за участю підприємств регіону. Кошти Фонду планується інвестувати в розвиток медичної бази міста. «ArcelorMittal Кривий Ріг» готовий стати одним з учасників даного пулу підприємств і вносити по 100 млн грн на рік.

По-четверте, в рамках КСВ і розвитку спорту в місті« ArcelorMittal Кривий Рі» візьме участь в капітальному відновленні (ремонті) стадіону «Металург» в Кривому Розі і інвестує на ці цілі 50 млн грн: по 25 млн грн – в 2019 і 2020 рр.

По-п’яте, Офіс президента також висловив зацікавленість в будівництві нових бетонних доріг в країні з використанням шлаків металургійного виробництва. Це дасть можливість створити якісну інфраструктуру в регіонах, розвантажити шлакові відвали на метпідприємствах. Стратегічним партнером держави в цьому напрямку готовий виступити «ArcelorMittal Кривий Ріг».

У прес-релізі підкреслюється, що компанія ArcelorMittal є одним з найбільших іноземних інвесторів в Україні і відкрита до співпраці бізнесу і всіх зацікавлених сторін. Її інвестиції в Україну в 2005-2018 рр. з урахуванням покупки підприємства склали $ 9,2 млрд.

«ArcelorMittal Кривий Ріг» – найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки. ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом «ArcelorMittal Кривий Ріг» і низкою малих компаній, зокрема, ПАТ «ArcelorMittal Берислав».

Інші матеріали розділу Релізи компаній

У «Інтерпайпі» Віктора Пінчука заявили про різке подорожчання електроенергії після обмеження імпорту

Ціни на електроенергію на ринку на добу вперед (РДН) різко зросли після обмеження імпорту в зимовий період. Як передає портал ПромПолітІнформ, про це заявила прес-служба холдингу «Інтерпайп». У компанії відзначають, що раніше за рахунок імпорту… Продовження…


ІІІ. Рейтинг найсумлінніших платників податків

Портал ПромПолітІнформ   сьогоднішньою публікацією завершує знайомити відвідувачів порталу з підприємствами, що були відзначені Асоціацією платників податків України та потрапили до рейтингу найсумлінніших платників податків за 2018 рік. Нагадаємо, Асоціація платників податків України на високому Всеукраїнському… Продовження…


ІІ. Рейтинг найсумлінніших платників податків

Портал ПромПолітІнформ   продовжує знайомити відвідувачів порталу з підприємствами, що були відзначені Асоціацією платників податків України та потрапили до рейтингу найсумлінніших платників податків за 2018 рік. Нагадаємо, Асоціація платників податків України на високому Всеукраїнському рівні відзначила… Продовження…


І. Рейтинг найсумлінніших платників податків

Портал ПромПолітІнформ уже повідомляв, що наприкінці минулого року в Києві відзначили найсумлінніших платників податків за 2018 рік. До рейтингу потрапили 53 підприємства з усієї України. Вони стали зразковими з податкової дисципліни, розміру заробітної плати та… Продовження…


«Запоріжсталь» визнаний «Лідером еко-інвестицій» всеукраїнського рейтингу «Екотрансформація-2019»

Комбінат «Запоріжсталь» – «Лідер еко-інвестицій-2019» у реалізації інвестиційної програми екологічної модернізації виробництва за останні 7 років. Про це повідомляє прес-центр підприємства, інформує портал ПромПолітІнформ. Вищу нагороду в цій номінації «Запоріжсталь» отримав на відбувшомуся у Києві… Продовження…


«Інтерпайп» уклав контракт на поставку коліс найбільшому залізничному операторові Казахстану

Українська промислова компанія «Інтерпайп» вперше уклала прямий контракт на поставку залізничних коліс «Казахстан Темір Жоли» (КТЖ) – найбільшому оператору магістральної залізничної мережі Казахстану. Про це повідомляється в прес-релізі компанії, передає портал ПромПолітІнформ. В рамках підписаної… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2020
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: