За сім місяців 2019 року платоспроможні банки заробили 36,7 млрд грн, що в 3,7 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року (9,8 млрд грн).
Про це пише «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу Національного банку в четвер, 22 серпня, повідомляє портал ПромПолітІнформ.
Так, доходи банків зросли на 30% до 141,4 млрд грн, тоді як витрати – на 6% до 104,7 млрд грн.
Найбільше банкам дали процентні доходи – 89,7 млрд грн, комісійні доходи – 34,8 млрд грн, результат від переоцінки від угод купівлі-продажу – 10,6 млрд грн.
Витрати банків пішли на процентні – 43,5 млрд грн, загальні адміністративні – 34,7 млрд грн, відрахування в резерви 6,3 млрд грн.
Відзначимо, більшу половину прибутку в банківському секторі отримав ПриватБанк, який заробив за півроку 18,3 мільярда гривень.