У Міністерстві інфраструктури пропонують розділити «Укрзалізницю» на три компанії.
Про це в інтерв’ю «Радіо Свобода» розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій, повідомляє портал ПромПолітІнформ.
«Ми плануємо створити три окремі компанії з «Укрзалізниці». […] Ми розробляємо з парламентаріями спільно відповідний законопроект», – сказав Криклій.
За його словами, один оператор буде відповідати за доступ до інфраструктури – буде займатися капітальними вкладеннями в підтримку, експлуатацію, розвиток мережі, другий оператор – пасажирськими перевезеннями, а третій – вантажними перевезеннями.
