У Києві
У Києві
UAENRU Наш новий телеграм канал Доєднуйтесь, щоб отримувати сповіщення про найважливіші новини

Кабмін визначив головний показник для отримання субсідії

Суспільство 30.09.2019 / автор:
Кабмін визначив головний показник для отримання субсідії

Субсидії українцям нараховуватимуть, якщо на комунальні послуги їм доводиться віддавати понад 15% свого сімейного доходу.

Про це повідомляє ТСН, передає портал ПромПолітІнформ.

Така норма записана в Програмі дій уряду, яку 29 вересня схвалив Кабмін та передав на розгляд до Верховної Ради.

«Енергетична бідність є однією з найгостріших проблем України. У січні 2019 року субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримували 3,6 млн домогосподарств, тобто кожне четверте. Заборгованість споживачів за комунальні послуги становить понад 50 млрд гривень. Більше того, українці відчували несправедливість, оскільки за збільшені тарифи не отримали нової якості послуг та мають лише обмежені можливості вплинути на своє енергоспоживання», – йдеться в документі.

В уряді запевняють, що зменшать «державне втручання у зазначену сферу, однак забезпечимо через адресні субсидії надійний захист вразливих споживачів та відповідальний контроль за монополіями. Українська сім’я (домогосподарство) не повинна платити більш як 15% від свого доходу за комунальні послуги. Ті, хто вимушений буде сплачувати більше, отримує підтримку від держави».

Про нас / Контакти / Реклама / Редакційна політика / Політика виправлень © Prompolitinform, 2015-2026
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється лише за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти погляди авторів.