Компанія «Укртелеком» з 1 лютого 2020 року відключить від дротового радіо усіх абонентів Одеської, Миколаївської, Херсонської та Закарпатської областей.
Про це повідомляє прес-служба компанії, інформує портал ПромПолітІнформ.
Причиною є те, що мешканці регіонів відмовилися від застарілої послуги.
«Враховуючи невелику кількість абонентів, збитковість послуги, застаріле обладнання та неможливість проведення його ремонту, прийнято рішення про припинення надання послуг у цих областях», — сказано в повідомленні.
Зараз компанія обслуговує 330 тисяч домашніх радіоточок, кількість яких стрімко зменшується. У зазначених областях дротовим радіо користувалися менше ніж 1% населення.
«Укртелеком» поки продовжить підтримувати мережу в тих регіонах, де є користувачі.
Раніше в компанії заявили, що з 2020 року перестануть під’єднувати до домашньої радіоточки дротового радіо.