Управління з конкуренції та захисту прав споживачів Польщі UOKiK оштрафувало партнера Газпрому – французьку компанію Engie Energy – на 172 млн злотих (€40 млн) за відмову співпрацювати у розслідуванні будівництва газопроводу Північний потік-2.
Про це повідомляє BiznesAlert, інформує портал ПромПолітІнформ.
Антимономольний орган Польщі з 2018 року розслідує справу щодо того, чи порушили Газпром та фінансові партнери Nord Stream 2 законодавство про конкуренцію.
Французька компанія Engie Energy, яка є одним із будівельників російського газопроводу, відмовилася співпрацювати – надати документи та дані щодо контрактів, укладених з Газпромом.
Тому UOKiK наклав на компанію штраф у розмірі 172 млн злотих – це €40 млн.