Північний потік-2: Польща оштрафувала партнера Газпрому на €40 млн

Енергетика 08.11.2019 / автор:
Північний потік-2: Польща оштрафувала партнера Газпрому на €40 млн

Управління з конкуренції та захисту прав споживачів Польщі UOKiK оштрафувало партнера Газпрому – французьку компанію Engie Energy – на 172 млн злотих (€40 млн) за відмову співпрацювати у розслідуванні будівництва газопроводу Північний потік-2.

Про це повідомляє BiznesAlert, інформує портал ПромПолітІнформ.

Антимономольний орган Польщі з 2018 року розслідує справу щодо того, чи порушили Газпром та фінансові партнери Nord Stream 2 законодавство про конкуренцію.

Французька компанія Engie Energy, яка є одним із будівельників російського газопроводу, відмовилася співпрацювати – надати документи та дані щодо контрактів, укладених з Газпромом.

Тому UOKiK наклав на компанію штраф у розмірі 172 млн злотих – це €40 млн.