20 листопада Кабмін прийняв рішення про передачу 339 державних підприємств від Мінекономіки до Фонду державного майна.
Про це в Facebook повідомив міністр економіки Тимофій Милованов, інформує портал ПромПолітІнформ.
Він додав, що в переліку є й агропідприємства.
«З цих 339 підприємств жодне не є стратегічним, не виконує унікальну сервісну функцію та більшість — у критичному фінансовому стані (на жаль). Для ефективної роботи вони мають бути передані у приватний сектор. Для нас важливо залучити інвестиції для розвитку цих підприємств та зберегти робочі місця для людей», — написав міністр.
За словами Милованова, в цілому Мінекономіки погодило до приватизації 737 держпідприємств різних галузей.