Кабмін передав 339 підприємств Фонду держмайна для приватизації

Приватизація 20.11.2019 / автор:
Кабмін передав 339 підприємств Фонду держмайна для приватизації

20 листопада Кабмін прийняв рішення про передачу 339 державних підприємств від Мінекономіки до Фонду державного майна.

Про це в Facebook повідомив міністр економіки Тимофій Милованов, інформує портал ПромПолітІнформ.

Він додав, що в переліку є й агропідприємства.

«З цих 339 підприємств жодне не є стратегічним, не виконує унікальну сервісну функцію та більшість — у критичному фінансовому стані (на жаль). Для ефективної роботи вони мають бути передані у приватний сектор. Для нас важливо залучити інвестиції для розвитку цих підприємств та зберегти робочі місця для людей», — написав міністр.

За словами Милованова, в цілому Мінекономіки погодило до приватизації 737 держпідприємств різних галузей.