Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов звернувся до Наглядової ради компанії з приводу припинення контракту в зв’язку з переходом на роботу в публічний державний сектор.
Про це повідомляється в його заяві з приводу майбутніх свят, розміщеній на сайті компанії, інформує портал ПромПолітІнформ.
У заяві сказано, що останнім часом ходить багато розмов про нібито конфлікт «Укрзалізниці» і Міністерства інфраструктури. Кравцов заперечує це.
«Але ми командні гравці з єдиною важливою метою – поліпшення стану «Укрзалізниці» і бажання ефективного розвитку української інфраструктури. А це виключає будь-які конфлікти і залишає місце виключно конструктивним відносинам. Після розгляду мого звернення про припинення контракту в зв’язку з переходом на роботу в публічному державному секторі на засіданні Наглядової Ради вже на початку 2020 року, я впевнений, що залізнична родина залишиться близькою для мене», – сказав Кравцов.
Подробиці та коментарі з приводу залишення «Укрзалізниці» її начальник пообіцяв дати після прийняття всіх формальних рішень.