Електронне декларування: в Україні стартував новий етап

Новини 06.01.2020 / автор:
Електронне декларування: в Україні стартував новий етап

З 1 січня 2020 року в Україні стартувала подача електронних декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік. У Нацагентстві з питань запобігання корупції нагадали, що декларації чиновники повинні подати до 1 квітня.

Про це повідомляє NewFormat, передає портал ПромПолітІнформ.

Відзначимо, що в 2020 році вперше декларації повинні будуть подавати керівник Офісу президента і його заступники.

Також декларувати майно вперше будуть нардепи, які були обрані і отримали мандати в 2019 році.