Завод Коломойського відсудив у «ПриватБанка» десятки мільйонів

Фінанси 10.01.2020 / автор:
Завод Коломойського відсудив у «ПриватБанка» десятки мільйонів

Нікопольський завод феросплавів виграв у Господарському суді Києва справу проти «ПриватБанку». Із фінустанови стягнуть 21,85 млн грн.

Про це повідомляє НВ, інформує портал ПромПолітІнформ.

28 серпня 2019 року Господарський суд Дніпропетровської області затвердив мирову угоду між Національним банком і Нікопольським заводом феросплавів, за якою завод мав погасити заборгованість «ПриватБанку» за кредитом рефінансування в розмірі 21,8 млн грн. При чому ініціатором мирової був сам завод. Він повернув кошти «Привату» 6 вересня, та подав в Госпсуд Києва позов з метою повернути гроші.

Суд визнав вимоги НФЗ «правомірними та обґрунтованими».