Мобільні оператори зробили безкоштовними дзвінки у роумінгу на гарячі лінії держустанов

Зв'язок та IT 16.03.2020 / автор:
Мобільні оператори зробили безкоштовними дзвінки у роумінгу на гарячі лінії держустанов

Три мобільні оператори України зробили безкоштовними дзвінки у роумінгу на гарячі лінії державних установ. Також українці за кордоном отримають смс-розсилку з інформацією щодо зворотнього зв’язку з органами держвлади.

Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства закордонних справ, інформує портал ПромПолітІнформ.

«Домовилися з трьома ключовими мобільними операторами України (Водафон, Лайфсел і Київстар) про безкоштовні дзвінки з роумінгу на номери державних гарячих ліній щодо поширення коронавірусу. В спеціальній смс-розсилці громадяни України за кордоном також отримають інформацію щодо зворотнього зв’язку з органами державної влади (гарячі лінії МЗС, МОЗ, Урядового контактного центру та ін.) для оперативного вирішення нагальних питань», – повідомили у міністерстві.