З початку минулого тижня українці купили 300 млн доларів.
Як повідомляє портал ПромПолітІнформ, про це передає FaceNews.ua.
«З початку минулого тижня і до цього понеділка, це 5 робочих днів … населення купило 300 млн доларів», – повідомив заступник голови Національного банку Олег Чурій.
Заступник голови Нацбанку уточнив, що загальний попит склав 2,1 млрд.
«Велика частина валюти була куплена українськими компаніями, які купували цю валюту для оплати за імпортними контрактами, а також для платежів за борговими зобов’язаннями», – сказав він.
Чурій додав, що НБУ має достатньо резервів для підтримки ринку. Він зазначив, що регулятор повністю задовольняє попит від учасників ринку, а до кінця дня не залишається невиконаних заявок.