«Укрнафта» 12 березня звернулося до Господарського суду Києва з вимогою стягнути з АТ «Укртрансгаз» 101 млн грн.
Про це йдеться в копії ухвали суду, що оприлюднена в Єдиному держреєстрі, повідомляє портал ПромПолітІнформ.
З цієї суми 99,1 млн грн, за твердженням «Укрнафти», становить борг за договором транспортування природного газу від вересня 2018 року. Решта 2 млн грн – пеня і штрафні санкції
Суд відкрив справу і призначив перше підготовче засідання на 15 квітня. Суть претензій «Укрнафти» до колишнього оператора ГТС в ухвалі суду про початок виробництва не розкривається.