Вранці 29 березня спеціальним потягом Москва – Київ до столиці прибули понад 700 українців, які через карантин не могли самостійно дістатися додому.
Як передає портал ПромПолітІнформ, про це повідомляє Держприкордонслужба.
Прикордонники зустрічали поїзд разом з працівниками Нацполіції. На час перевірки перон вокзалу закрили. Кожен пасажир пройшов перевірку температури тіла і підписав згоду на самоізоляцію.
Зазначимо, що спецрейс здійснювався за дорученням Міністерства закордонних справ і Міністерства інфраструктури.