Спецпотягом до Києва з РФ повернулись понад 700 українців, – Держприкордонслужба

Новини 29.03.2020 / автор:
Спецпотягом до Києва з РФ повернулись понад 700 українців, – Держприкордонслужба

Вранці 29 березня спеціальним потягом Москва – Київ до столиці прибули понад 700 українців, які через карантин не могли самостійно дістатися додому.

Як передає портал ПромПолітІнформ, про це повідомляє Держприкордонслужба.

Прикордонники зустрічали поїзд разом з працівниками Нацполіції. На час перевірки перон вокзалу закрили. Кожен пасажир пройшов перевірку температури тіла і підписав згоду на самоізоляцію.

Зазначимо, що спецрейс здійснювався за дорученням Міністерства закордонних справ і Міністерства інфраструктури.