Внаслідок обстрілу з боку найманців РФ двох українських військовослужбовців поранено.
Про це на сторінці в мережі Facebook повідомляє штаб Об’єднаних сил, передає портал PromPolitInform.
Біля населеного пункту Південне противник вів вогонь з автоматичних станкових гранатометів. Унаслідок обстрілу один наш захисник зазнав осколкового поранення.
Також неподалік населеного пункту Кримське було поранено ще одного українського військовослужбовця.
Воїнам надали першу медичну допомогу й оперативно евакуювали до лікувальних закладів.