На сьогодні в Києві вже 3957 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. За добу виявлено 53 нові випадки. Про це на брифінгу сказав Київський міський голова Віталій Кличко, повідомляє портал PromPolitInform.
«Кількість мешканців Києва, у яких виявили захворювання на коронавірус, за минулу добу збільшилась на 53 людини. Двоє хворих померли. На сьогодні у столиці вже 3957 підтверджених випадки захворювання на COVID-19», – сказав Кличко.
Найбільше випадків захворювання, за його словами, виявили в Шевченківському районі –12, у Солом’янському – 9 та в Деснянському і Дарницькому районах – по 7 випадків.
Також він зазначив, що захворіли троє медиків.
Як повідомлялося, станом на 15 червня в Україні лабораторно підтверджено 31 810 випадків COVID-19. З них 901 летальний, 14 253 пацієнти одужали.
За добу зафіксовано 656 нових випадків.
