Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним. Про це повідомляє пресцентр Офісу Президента, інформує портал PromPolitInform.
Зеленський обговорив з російським колегою заплановане на 27 липня повне і всеосяжне припинення вогню на Донбасі.
Під час бесіди Зеленський підняв питання безпеки в Донбасі.
Відзначається, що Путін під час цієї розмови підтримав домовленість про припинення вогню.
Лідери погодилися з необхідністю термінової реалізації додаткових заходів з підтримки режиму припинення вогню на Донбасі, зазначає пресцентр Офісу Президента.
Президенти РФ і України також обговорили деталі взаємодії щодо розмінування, розведення сил і відкриття нових КПВВ на лінії розмежування, діяльності ОБСЄ і Червоного Хреста.
Також Зеленський і Путін обговорили виконання домовленостей, досягнутих під час саміту «нормандської четвірки», який відбувся в Парижі в грудні 2019 року.
Крім того, вони обговорили Закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» і закон про децентралізацію.



