Кабінет міністрів України підтримав законопроект, який передбачає виведення з обігу паспортів у формі книжечки та їхній обмін на пластикові ідентифікаційні карти. Про це повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ, інформує портал PromPolitInform.
Законопроект передбачає, що обмін паспортів відбуватиметься у той момент, коли власникам паперових потрібно буде вклеювати у них нове фото, тобто у віці 25 та 45 років. Кому вже є 45 років і на момент набуття чинності нового закону у паспорт вклеєна нова фотографія, тим їх міняти вже не будуть.
Зазначається, що нові паспорти будуть видавати лише у формі пластикових карт.
